Бу қазандығы DKVR-20-13: сипаттамасы, сипаттамалары, пайдалану және жөндеу нұсқаулары
Anonymous
Құрылғының негізгі көрсеткіштері
тік су құбырлы бу қазандығы
тік су құбырлы бу қазандығы
Бірлік сипаттамасы
екі барабаны бар бу қазандығы
екі барабаны бар бу қазандығы
Қазандық барабан
төменгі барабансыз қазандықтың көрінісі
Айырмашылықтар
  1. 20-13 қондырғысының үстіңгі барабаны қысқарақ, сондықтан ол қазандық пешіне түспейді. Бұл ретте үстіңгі және төменгі барабандардың ұзындығы бірдей - 4500 мм. Сондай-ақ, қысқартылған үстіңгі барабанның болуы оның құйғыш бетонына қажеттіліктің болмауына әкеліп соқтырғанын, сондай-ақ тұтастай алғанда жабдықтың сенімділігін арттырғанын айта кеткен жөн.
қазандықты автоматтандыру схемасы
Соңында конвективті сәуленің дизайнында бөлімдер жоқ екенін қосуға болады.
Жалпы жиынтық мәселелер
бу қазандығы DKVR-20-13
бу қазандығы DKVR-20-13
Кірпіш. Мүмкіндіктер
DKVR-20-13 қазандығын орнату кезінде кірпішпен қаптау міндетті бөлік болып табылады. Сонымен қатар, оған арналған қабырғалардың қалыңдығы 510 мм болуы керек - бұл екі кірпіштің қалыңдығы. Артқы жағын қоспағанда, барлық қабырғалар осындай қалыңдыққа ие болуы керек. Мұнда қалыңдығы 1,5 кірпіш немесе 380 мм дейін қысқартуға рұқсат етіледі. Сонымен қатар, артқы қабырға әдетте сыртқы жағынан қалыңдығы 20 мм гипс қабатымен жабылған. Бұл сорғыштардың санын азайту үшін жасалады.
Мұндай кірпіш жұмыстары ауыр болып саналады, сондықтан ол қызыл кірпіштен жасалған. Мұнда пешке қарайтын қабырғаларды төсейтін шамот кірпіштері де қолданылады. Олардың қалыңдығы 125 мм болуы керек.
Қосқыштың қабырғаларының қалыңдығы 250 мм болуы керек. Арқалық құбырлар арасында бөлімді жасау қажет. Осы екеуіқаптаманың құрылымдық элементтері шамотты кірпіштен жасалуы керек.